V Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO

>> sobota, 9 stycznia 2010

W dniach 23-26 marca 2010 r. w Targach Kielce już po raz piąty odbędą się Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO. Targi te są organizowane przy współpracy z Instytutem Spawalnictwa z Gliwic oraz Polską Izbą Spawalniczą z Warszawy.

W ramach targów prezentowane są najnowsze maszyny, urządzenia oraz rozwiązania technologiczne i materiały stosowane w spawalnictwie, maszyny, urządzenia i osprzęt do spawania, materiały spawalnicze, systemy komputerowe wspomagające procesy spawalnicze, roboty, automaty, linie technologiczne, gazy techniczne. Swoją ofertę przedstawią również firmy zajmujące się świadczeniem usług spawalniczych, jak i instytucje, instytuty, stowarzyszenia, jednostki badawczo-rozwojowe, specjalizujące się w tej dziedzinie. Wystawie towarzyszą pokazy nowoczesnych maszyn, urządzeń i metod spawania.

Podczas ostatniej edycji targów SPAWALNICTWA prezentowało się ponad 70 firm z Polski, Niemiec, Czech, Słowenii, Włoch i USA. Wystawcy mieli możliwość nawiązania korzystnych kontaktów. Targi, jak co roku odwiedziły delegacje szefów firm z krajów Europy Zachodniej, ale także z Ukrainy i Rosji.

Podczas uroczystej Gali najlepsze produkty prezentowane na targach zostały nagrodzone medalami i wyróżnieniami Targów Kielce.

Do dyspozycji Wystawców są pawilony targowe na światowym poziomie, standardowo wyposażone w klimatyzację oraz wysokiej jakości posadzkę techniczną z przeznaczeniem do dynamicznej prezentacji maszyn i urządzeń; sale konferencyjne wraz z wyposażeniem multimedialnym oraz restauracje i kawiarnie na terenie targów. Można też oczywiście bezpłatnie korzystać z Internetu (Internet Point).

W ramach targów przewidziane są wystąpienia, prezentacje firm oraz pokazy spawania.

Cena powierzchni wystawienniczej:
Typ W powierzchnia w pawilonie bez zabudowy: 170 PLN/m2 (135 PLN/m2)
cena promocyjna do 31.01.2010

Zabudowa standardowa 60 PLN/m2
obejmuje: ścianki zewnętrzne stoiska, 1 lampę 75 W / 4 m2, gniazdko elektryczne 230 V – zużycie nienormowane, wieszak, kosz na śmieci, fryz z nazwą firmy do 20 znaków (2m x 0,3 m) i wykładzinę na całą zamówioną powierzchnię.

0 komentarze:

Prześlij komentarz