ProWELDex - Automatycznie Wybieramy Jakość

>> wtorek, 22 listopada 2011

Targi Automatyzacji i Robotyzacji w Spawalnictwie ProWELDex, nowe wydarzenie w kalendarzu Expo Silesia, odbędą się w Sosnowcu w terminie od 16 do 18 listopada 2011 roku.

ProWELDex to odpowiedź na wymagania, jakie stawia branża spawalnicza w zakresie automatyzacji procesów. Organizowane targi połączą oferty producentów sprzętu i oprogramowania spawalniczego zarówno w zakresie automatyki, jak i robotyzacji.


Roboty przemysłowe, zrobotyzowane stanowiska spawalnicze, urządzenia do automatyzacji i mechanizacji procesów spawalniczych, a także oprogramowanie wspomagające procesy spawania - to wszystko zobaczymy podczas listopadowych targów. A dodatkowo prezentowane będą usługi szkoleniowe, bankowe, ubezpieczeniowe, audytorskie oraz certyfikacyjne. Swoje oferty przedstawią również instytucje branżowe i wydawnictwa specjalistyczne.

Targom towarzyszyć będą pokazy nowinek technologicznych, a zastosowania wielu technologii robotycznych będzie można obejrzeć na hali wystawowej. Nie zabraknie także merytorycznej dyskusji podczas seminariów i konferencji branżowych z udziałem specjalistów.

W tym samym terminie odbędą się również Targi Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki HAPexpo poświęcone automatyzacji procesów produkcyjnych oraz premierowe Targi Automatyzacji i Robotyzacji w Przemyśle ROBOTshow, stanowiące prezentację najnowszych robotów przemysłowych, laboratoryjnych czy mobilnych.

0 komentarze:

Prześlij komentarz