Uprawnienia spawalnicze za darmo

>> środa, 14 lipca 2010

Człowiek - najlepsza inwestycja –to motto Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w ramach którego realizowanych jest wiele darmowych szkoleń i kursów. Warto przeglądać ofertę szkoleniową współfinansowaną przez Unię Europejską, gdyż można w ten sposób zdobyć cenne uprawnienia całkowicie bezpłatnie.

Projekt „Nowe kwalifikacje – Nowa szansa” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego. Skierowany jest o­n przede wszystkim do osób bezrobotnych z obszarów wiejskich, miejsko-wiejskich i miast poniżej 25 tyś. mieszkańców województwa śląskiego. Jego celem jest przeszkolenie 90 osób w 3 obszarach. Pierwszy to kurs spawania zakończony egzaminem i zdobyciem uprawnień, drugi to weekendowe warsztaty motywująco-aktywizacyjne, które dotyczyć będą aktywnego powrotu na rynek pracy, a trzeci to Indywidualny Program Doradczy w ramach którego uczestnik może skorzystać z usług doradcy zawodowego i psychologa.

Obecnie spawacze są osobami poszukiwanymi na rynku pracy zarówno przez bezpośrednich pracodawców, jak i przez agencje zatrudnienia. Zdobycie takich uprawnień całkowicie bezpłatnie może stać się okazją do zdobycia nowych umiejętności oraz stałego zatrudnienia.

Rekrutacja do projektu prowadzona będzie do momentu zgłoszenia się zakładanej liczby uczestników, prosimy o zabranie ze sobą zaświadczenia o zarejestrowaniu z Urzędu Pracy (w miarę możliwości) oraz dowodu osobistego.

Wszelkie informacje uzyskać można w Biurze Projektu w Katowicach przy ul. Jordana 25, pok. 420, pod numerem telefonu 32 257 87 35

0 komentarze:

Prześlij komentarz